Wyszukaj ofertę w MLS

Ponad 2000
OFERT NA
WYŁĄCZNOŚĆ!
zgłoś swoją ofertę

Bądź na bieżąco

Pokaż kursy walut


Oceń naszą stronę

 

Kamienny Potok

     Sąsiadujący z Brodwinem jest najdalej wysuniętym osiedlem w stronę Gdyni. 
Mieszają się tu wszystkie style architektoniczne. Dojazd do wieżowców, zbudowanych z wielkiej płyty kilkadziesiąt lat temu na sporym wzniesieniu, prowadzi przez kręte uliczki porośnięte zabudową indywidualną z różnych epok. 
     Mieszkańcy pamiętają o ogrodach, wiosną rozpoczynają prace remontowe małej architektury i nasadzenia, aby przygotować się do kolejnej edycji Konkursu na Najładniejszą Posesję w Sopocie. W 2004 roku w zmaganiach wzięło udział 1,2 tys. budynków - pierwsze miejsce zajęły domy przy ulicy Kaszubskiej i 23 Marca. 
     Na granicy Brodwina w lekkim zagłębieniu znalazły miejsce nowe inwestycje. Apartamenty w domach wielorodzinnych ze wspólną halą garażową pojawiające się na wtórnym rynku znajdują szybko swoich zwolenników. 
     Największym plusem dzielnicy jest dobra komunikacja (autobusy, własny przystanek kolejki SKM, tunel pod torami kolejowymi) oraz Park Wodny o powierzchni 22 tys. m2 (baseny z atrakcjami typu prądy wodne - dzika rzeka, wodospady, whirlpoole, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, ślizgawki wodne, sauny, solaria i również kręgielnia, restauracja, bar, sala klubowa...).