Wyszukaj ofertę w MLS

Ponad 2000
OFERT NA
WYŁĄCZNOŚĆ!
zgłoś swoją ofertę

Bądź na bieżąco

Pokaż kursy walut


Oceń naszą stronę

O naszej firmie

Trafny wybór firmy pośredniczącej w obrocie nieruchomościami to połowa sukcesu w realizacji Twojego zamierzenia.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą. Od ubiegłego wieku związani jesteśmy z Trójmiejskim rynkiem nieruchomości. Firma Investfal pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1999 roku. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę tego rynku działając w oparciu o licencje zawodowe oraz konieczne ubezpieczenia w zakresie:

  • kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu
  • doradztwa opłacalności inwestowania w nieruchomości
  • pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych i ubezpieczeń
  • pomoc w ustalaniu rynkowej wartości nieruchomości i zarządzaniu
  • ponadto rekomendujemy usługi dodatkowe

Wykorzystujemy zarówno oferty rynku pierwotnego jak i wtórnego. Posiadamy w swojej bazie danych oprócz własnych propozycji także oferty innych agencji, również, spoza Trójmiasta. Firma jako jedna z pierwszych na Wybrzeżu działa w Systemie Wielokrotnego Oferowania (MLS). Korzystamy także z internetowej bazy danych zawierającej oferty biur obrotu nieruchomościami z całego kraju. Jako firma jesteśmy widoczni biorąc udział w organizacji oraz finansowaniu imprez sportowych dla dzieci zorganizowanych w klubie piłki nożnej AFKS Rejent z Gdańska. Znak naszej firmy widoczny jest również na banerach reklamowych w różnych częściach Trójmiasta. Na co dzień można zapoznać się z naszymi ofertami w lokalnej prasie: Dzienniku Bałtyckim, Anonsach, Gazecie Wyborczej oraz w gazetkach osiedlowych.

Witryna

Swoim doświadczeniem dzielimy się z czytelnikami publikując artykuły w prasie lokalnej, jak również ogólnopolskiej. Od 2003 roku stale współpracujemy z wydawnictwem C. H. Beck „Nieruchomośći” oraz „Notowania rynku nieruchomości”