Wyszukaj ofertę w MLS

Ponad 2000
OFERT NA
WYŁĄCZNOŚĆ!
zgłoś swoją ofertę

Bądź na bieżąco

Pokaż kursy walut


Oceń naszą stronę

 

Zobacz, usłysz, powiedz

Przemoc fizyczna wobec dzieci jest poważnym problemem społecznym - zarówno ze względu na skalę zjawiska, jak i na konsekwencje, jakie niesie za sobą tego typu przemoc.

Przemoc fizyczna jest przestępstwem. W świetle polskiego prawa rodzice mają obowiązek troszczyć się o dziecko. Umyślne godzenie w ciało dziecka i zadawanie mu fizycznego bólu jest bezprawne.

Z przemocą fizyczną można skutecznie walczyć. Jak pokazują doświadczenia innych krajów, jasne przepisy prawne, edukacja na temat praw dzieci oraz współdziałanie instytucji, powołanych do ochrony dzieci, pozwalają na zmianę postaw społecznych i zmniejszenie skali przemocy wobec dzieci.

Jeśli wiesz, żeDZIECKO JEST BITE, nie bądź OBOJĘTNY,zobacz jak możesz
 mu pomóc pozostając anonimowy.

wejdż na:

http://www.zobacz-uslysz-powiedz.pl/


Procent od serca

 
Twojego podatku

na działalność charytatywną

 

Od 1 stycznia 2004 r. ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz znowelizowana ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych pozwala każdemu podatnikowi przekazać 1% należnego podatku - zamiast do budżetu państwa - na rzecz organizacji pożytku publicznego. Sam decyduj, na co idą Twoje podatki. Wybierz LIONS CLUB AMBER (KRS 0000027698), który otrzymał status organizacji pożytku publicznego w VII'2004 r.

                                                                                                                           

Lions Club AMBER

80-340 Gdańsk, ul. Gdyńska 5c/11

Alior Bank S.A. 66 2490 0005 0000 4500 9806 6578

z dopiskiem:   DAROWIZNA CHARYTATYWNA - 1%Działalność charytatywna

Pomagamy uczniom

Bursa Gdańska we Wrzeszczu na ul. Piramowicza 1/ 2 przyjmie z wdzięcznością zdatne do użytku wyposażenie pokoi mieszkalnych i biurowych, sprzęt komputerowy, a także materiały do remontu wnętrz. Remonty w naszej Bursie wykonują pracownicy wraz z uczniami.
W Bursie mieszkają uczniowie ponadgimnazjalnych szkół Trójmiasta z różnych stron Polski i województwa pomorskiego, dla których możliwość zamieszkania w Bursie jest jedyną szansą na ukończenie dobrego liceum czy szkoły związanej z gospodarką morską.
 
Z poważaniem

Dyrektor Bursy
Jolanta Banach